Mini recenzja HTC Flyer

Przeczytaj naszą recenzję tabletu HTC Flyer. Dobry tablet na systemie Android w ciekawej cenie. Dostępny w większości sieci w taryfach mobilnego internetu
czytaj więcej..

Login / RejestracjaLogowanie
Rejestracja

Polub naszą stronę

Najnowsze na forum

BŁĄD: mod_kunenalatest: Musi być zainstalowana Kunena 1.7 (lub póżniejsza) w Twoim systemie!

Internet + rozmowy telefoniczne "non-stop ze światem" w Netii

Netia

Na stronie Netii dostępne są różne promocje na usługi oferowane przez tego operatora. Naszym zdaniem jedną z ciekawszych jest promocja Internet stacjonarny z telefonem w pakiecie „Non Stop Świat”, który oferuje nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne w UE, USA i do Kanady. Oczywiście oferta ta obejmuje również polskie numery stacjonarne, na które możemy dzwonić do woli w ramach abonamentu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób posiadających rodzinę w Polsce jak i zagranicą. Z tą ofertą Netii nie trzeba martwić się o wysokie rachunki za telefon. Wraz z telefonem otrzymujemy internet stacjonarny o prędkościach od 2 do 20 Mb/s, jego prędkość ustalana jest od możliwości łącza klientów Netii.

Zamawiając ten pakiet przez internet w sklepie operatora możemy oszczędzić do 391 zł na abonamencie, w porównaniu do tradycyjnych punktów sprzedaży.

Czytaj więcej...