Mini recenzja HTC Flyer

Przeczytaj naszą recenzję tabletu HTC Flyer. Dobry tablet na systemie Android w ciekawej cenie. Dostępny w większości sieci w taryfach mobilnego internetu
czytaj więcej..

Login / RejestracjaLogowanie
Rejestracja

Polub naszą stronę

Najnowsze na forum

BŁĄD: mod_kunenalatest: Musi być zainstalowana Kunena 1.7 (lub póżniejsza) w Twoim systemie!

Szukaj na forum

ERROR: mod_kunenalatest: Kunena 1.7 (or later) is not installed on your system!

Czy tobie też wydaje się, że twój internet jest wolniejszy niż  wykupiona przez ciebie usługa? Teraz masz możliwość sprawdzić swoje łącze obojętne czy dysponujesz internetem stacjonarnym czy internetem bezprzewodowym.


Narzędziem do pomiaru prędkości internetu z naszej strony możesz teraz sprawdzić czy naprawdę posiadasz te wykupione 6 megabitów. Tego typu testy sprawdzają się idealnie do oceny jakości usług danego ISP, którymi są dostawcy twojego internetu. Pokazują bardzo przybliżoną do rzeczywistości wartość.


U nas możesz sprawdzić prędkość swojego internetu w pełni za darmo, przed przystąpieniem do testu upewnij się jednak czy nie sciąga się coś na twój komputer w tle, czy nie jest włączone radio internetowe lub czy nie ładują się w danym momencie inne strony internetowe.


Naciśnij przycisk "start speed test" a już po paru chwilach gdy prawa wskazówka dojdzie do 100% pojawi się w prawym rogu testera wynik, jaki osiągnęło twoje łącze internetowe. Test sprawdza zarówno przepustowość sciągania jak i wysyłania plików.


Nie czekaj, sprawdź.


Czasami zdarza się, że powolny internet to nie tylko zaniżony transfer a także wolno otwierające się strony internetowe. Jeśli zdarzało ci się czekać na strony internetowe przed białym ekranem przeglądarki internetowej to przyczyną takiego stanu rzeczy może być twój komputer.


Jako pierwsze sprawdź czy nie masz włączonych za dużo programów, które ciągle wysyłają małe pakiety danych, takimi programami mogą być np. komunikatory, antywirusy lub inne programy które wymagają ciągłego dostepu do sieci. Na każdym komputerze powinien być zainstalowany tylko jeden antywirus, a włączenie np. 10 komunikatorów na raz na pewno spowoduje zwiększenie tak zwanego lagu do serwerów na których umieszczone są strony internetowe.


Czasami, spowolnienia nie są wcale winą programów które mamy na komputerze, zdarza się, że z czasem na naszym komputerze gromadzą się niepotrzebne, nie używane już dane, takie jak stare pliki które zostały po instalacji czy wpisy w rejestrze. Takie dane spowalniają komputer także podczas ogólnego jego użytkowania, zaczynając od wolno startującego Windowsa po wolno ładujące się programy.
Wtedy przydałby się program, który to wszystko uporządkuje.Takie programy można szukać poprzez google, lub różne strony z darmowymi plikami gotowymi do sciągnięcia.