Mini recenzja HTC Flyer

Przeczytaj naszą recenzję tabletu HTC Flyer. Dobry tablet na systemie Android w ciekawej cenie. Dostępny w większości sieci w taryfach mobilnego internetu
czytaj więcej..

Login / RejestracjaLogowanie
Rejestracja

Polub naszą stronę

Najnowsze na forum

BŁĄD: mod_kunenalatest: Musi być zainstalowana Kunena 1.7 (lub póżniejsza) w Twoim systemie!

Neostrada w TP w świątecznej promocji

TP przygotowało specjalną ofertę promocyjną dla osób, którą chcą zamówić ofertę internetu stacjonarnego w TP przez internet. Na swojej stronie internetowej operator przygotował specjalną zakładkę „Neostrada z prezentem na Święta“, w której to oferuje Neostradę z różnymi prezentami w zależności od wybranej opcji. Promocja dostępna jest zarówno dla obecnych klientów, którzy chcą przedłużyć swoją umowę jak i dla nowych osób, które nie posiadają Neostrady w swoim domu.

Przy prędkościach od 2 do 20 Mb/s i umowie trwającej 24 miesiące do wyboru są pendrive Serce oraz pendrive Rozum o pojemnościach 4 GB. Para maskotek Serce i Rozum, jeśli klient zdecyduje się na Neostradę od 2 do 20Mb/s w umowach na 12 i 24 miesiące. Nawigacja Lark przy prędkościach internetu stacjonarnego od 2 do 20 Mb/s i umowie na 24 miesiące oraz bon o wartości 100 lub 150 zł na zakupy w sklepie tanio.pl, przy zamówieniu opcji internetu stacjonarnego od 2 do 20 Mb/s, przy umowie odpowiednio na 12 oraz 24 miesiące.

Promocja dostępna jest wyłącznie przy zamówieniach poprzez ich sklep internetowy. Regulamin promocji oraz szczegóły dostępne są na stronie TP.

Czytaj więcej...

Netbook Acer za 1 zł oraz plecak i pokrowiec w TP

tp sa

Do dnia 31.12.2012 trwa promocja na Neostradę wraz z netbookiem Acer Aspire One D257. Dostępna jest ona dla wszystkich nowych jak i obecnych klientów, którym kończy się umowa na internet stacjonarny Neostrada w TP. W przypadku zdecydowania się na internet stacjonarny z TP klient ma możliwość otrzymania za 1 zł dziesięcio calowego netbooka firmy Acer wraz z plecakiem i pokrowcem.

Promocja obejmuje wszystkie prędkości Neostrady od 2 do 20 Mb/s lecz tylko z umową na 24 miesiące. Ceny abonamentu wahają się w zakresie od 89 zł za internet 2 Mb/s do 104 zł za 20 Mb/s. Szczegóły promocji na stronie TP.

Czytaj więcej...