Mini recenzja HTC Flyer

Przeczytaj naszą recenzję tabletu HTC Flyer. Dobry tablet na systemie Android w ciekawej cenie. Dostępny w większości sieci w taryfach mobilnego internetu
czytaj więcej..

Login / RejestracjaLogowanie
Rejestracja

Polub naszą stronę

Najnowsze na forum

BŁĄD: mod_kunenalatest: Musi być zainstalowana Kunena 1.7 (lub póżniejsza) w Twoim systemie!

Internet stacjonarny w T-Mobile wraz z netbookiem Samsung za 1 zł

T-Mobile

Osobom chętnym na nowego 10” netbooka, lecz niechętnym zawierać umowę mobilnego internetu spieszy T-Mobile z pomocą. Operator ten przygotował specjalną promocję, w której klienci do internetu stacjonarnego mogą otrzymać netbooka Samsung N150 wraz z routerem WLAN firmy ZTE za 1 zł. Promocja ta trwa od kilku dni aż do odwołania, jednak nie dłużej niż do 30 czerwca 2012 roku. Nie trzeba się zatem spieszyć, jednak wszyscy chętni nie powinni się ociągać, ponieważ oferta może zniknąć o wiele wcześniej niż za pół roku. Jak zawsze są haczyki, oferta polega na podpisaniu umowy obowiązującej przez 36 miesięcy a i abonament na poszczególne szybkości internetu stacjonarnego jest wyższy o 10 zł zarówno dla klientów nowych, jak i przedłużających umowę stacjonarnego internetu. Wychodzi więc na to że ostatecznie za netbooka zapłacimy tylko 360 zł. To nie dużo, szczególnie gdy zajrzymy do różnych sklepów internetowych w których cena tego urządzenia oscyluje w granicach od 900 do 1000 zł i więcej. Szczegóły tej promocji oraz jej regulamin dostępne są na stronie t-mobile.pl.

Czytaj więcej...

Orange Freedom, internet stacjonarny w Orange

Orange

Dla wszystkich osób posiadających linię telefoniczną Orange proponuje ofertę Freedom do 20Mb/s. Zainteresowani internetem stacjonarnym w Orange, mogą wybierać pomiędzy siedmioma prędkościami w zakresie od 256 kb/s do 20 Mb/s w umowach trwających 12 lub 24 miesiące. Przy zakupie przez internet klient dostaje modem ZTE ZXDSL 831 za 1 zł przy prędkościach 256kb/s do 6 Mb/s lub router wifi ZTE ZXV10 przy prędkościach 10 i 20 Mb/s. Dodatkowo można otrzymać pakiet złotówek dla wybranego numeru telefonu komórkowego Orange, w wysokości 20 do 30 zł zależnie od wybranej opcji. Za aktywację internetu stacjonarnego Freedom trzeba uiścić opłatę wysokości 59 zł, jeśli nie posiadamy telefonu stacjonarnego w Orange lub 19 zł, gdy taki gości w naszym domu lub, gdy zakupimy go wraz z internetem. Szczegóły oferty można znaleźć na stronie operatora pod tym linkiem tym linkiem.

Czytaj więcej...

Vectra wprowadza zniżki na internet stacjonarny

VECTRA

Wszystkie osoby, które mają dostęp do sieci kablowej Vectra lub są obecnie jej klientami powinna zainteresować promocja tej firmy na internet stacjonarny. Promocje obowiązują na wszystkie pięć prędkości, które oferuje ten operator, czyli: 2 Mb/s, 8 Mb/s, 16 Mb/s, 24 Mb/s oraz 64 Mb/s. Umowy można zawrzeć na trzy okresy obowiązywania umowy, odpowiednio 12, 24 i 36 miesięcy. Niestety nie wszyscy abonenci, jak i potencjalni klienci mogą skorzystać z tej oferty, dostępna jest ona tylko w miejscach, w których Vectra umożliwia podłączenie do internetu. Jeśli nie wiemy, czy i my możemy korzystać z usług Vectry, jak internet czy telewizja, możemy to szybko i wygodnie sprawdzić na ich stronie pod adresem: http://www.vectra.pl/zamow. Ceny wahają się w zakresie od 35 do 130 zł w zależności od opcji którą wybierzemy.

Szczegóły oferty internetu stacjonarnego dostępne są na stronie Vectry.

Czytaj więcej...

UPC daje zimowe zniżki na internet, telefon i telewizję w pakiecie

UPC

Nastały długie zimowe wieczory. Dbając o to, aby nam się nie nudziło operator UPC przygotował dla wszystkich nową promocję dla pakietów 3w1, czyli internet stacjonarny, telewizja, telefon. Do dnia 31.01.2012, osoby zainteresowane internetem stacjonarnym wraz z innymi usługami tego operatora, mają szansę złożyć swoje zamówienie na korzystnych warunkach. Wybierać możemy pomiędzy czterema pakietami 3w1 o nazwach „Pakiet Start”, „Pakiet Internauty”, „Pakiet Telewidza” i „Pakiet VIP”, o różnych parametrach i cenach abonamentu. Dodatkowo zamawiając usługę poprzez stronę internetową UPC aktywacja oferty wynosi tylko 1 zł. Zamawiając promocję UPC możemy, przenieść swój stary numer telefonu stacjonarnego za darmo, co pomoże oszczędzić kłopotów z informowaniem znajomych i rodziny o zmianie numeru telefonu. Na miesięczny abonament obowiązują rabaty przez cały okres obowiązywania umowy. Dzięki temu w najniższym abonamencie zamiast 173 zł zapłacimy tylko 100 zł, a w najdroższym jedynie 160 zł zamiast 308 zł jak było by w przypadku kupna wszystkich usług oddzielnie. Szczegóły promocji internetu stacjonarnego wraz z telewizją i telefonem jak zawsze na stronie UPC.

Czytaj więcej...

Internet domowy z PlayStation 3 i routerem za 1 zł w T-Mobile

T-Mobile

Na stronie sieci T-Mobile od niedawna można znaleźć ofertę internetu stacjonarnego do 20 Mb/s wraz z konsolą do gier PlayStation 3 oraz routerem WiFi za złotówkę. Umowa, na którą obowiązuje oferta trwa 36 miesięcy, a jej koszt przy prędkości do 2 Mb/s to 99 zł oraz 109 zł miesięcznie przy prędkościach od 6 Mb/s do 20 Mb/s dla nowych klientów. Obecni Abonenci T-Mobile mają szanse otrzymać zniżkę wysokości 10 zł miesięcznie na te promocyjne abonamenty internetu stacjonarnego. T-Mobile oferuje także internet stacjonarny bez PS3 w cenie 69 zł miesięcznie dla prędkości 20 Mb/s. Gołym okiem widać różnicę 30 zł w wysokości miesięcznego abonamentu dla nowych klientów, w porównaniu do oferty bez PlayStation 3. Oznacza to, że za konsolę do gier i router w ostatecznym rozrachunku zapłacimy 1080 zł. To nie dużo gdyż obecna cena PlayStation waha się w okolicach 1100 – 1200 zł, a tutaj otrzymujemy jeszcze Router WiFi w komplecie.

Czytaj więcej...

Dialog inwestuje w przyszłość z PON

Dialog

Na terenie województw dolnegośląska, lubuskiego i łódzkiego operator Dialog rozbudowuje swoją sieć światłowodową w technologii PON. Większość mieszkańców takich miast jak: Legnica, Wrocław, Wałbrzych, Lubin, Zielona Góra oraz Łódź, będzie miało dostęp do internetu stacjonarnego opartego na światłowodach. Projekt wystartował już w 2010 roku, a koniec inwestycji, która obejmie swoim zasięgiem 83 tysiące mieszkań na terenach tych województw, planowany jest na grudzień 2012 roku. Technologia pasywnej sieci optycznej będzie w przyszłości umożliwiała dostarczenie internetu stacjonarnego o prędkościach do 10Gb/s.

Czytaj więcej...

Internet + rozmowy telefoniczne "non-stop ze światem" w Netii

Netia

Na stronie Netii dostępne są różne promocje na usługi oferowane przez tego operatora. Naszym zdaniem jedną z ciekawszych jest promocja Internet stacjonarny z telefonem w pakiecie „Non Stop Świat”, który oferuje nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne w UE, USA i do Kanady. Oczywiście oferta ta obejmuje również polskie numery stacjonarne, na które możemy dzwonić do woli w ramach abonamentu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób posiadających rodzinę w Polsce jak i zagranicą. Z tą ofertą Netii nie trzeba martwić się o wysokie rachunki za telefon. Wraz z telefonem otrzymujemy internet stacjonarny o prędkościach od 2 do 20 Mb/s, jego prędkość ustalana jest od możliwości łącza klientów Netii.

Zamawiając ten pakiet przez internet w sklepie operatora możemy oszczędzić do 391 zł na abonamencie, w porównaniu do tradycyjnych punktów sprzedaży.

Czytaj więcej...

Neostrada w TP w świątecznej promocji

TP przygotowało specjalną ofertę promocyjną dla osób, którą chcą zamówić ofertę internetu stacjonarnego w TP przez internet. Na swojej stronie internetowej operator przygotował specjalną zakładkę „Neostrada z prezentem na Święta“, w której to oferuje Neostradę z różnymi prezentami w zależności od wybranej opcji. Promocja dostępna jest zarówno dla obecnych klientów, którzy chcą przedłużyć swoją umowę jak i dla nowych osób, które nie posiadają Neostrady w swoim domu.

Przy prędkościach od 2 do 20 Mb/s i umowie trwającej 24 miesiące do wyboru są pendrive Serce oraz pendrive Rozum o pojemnościach 4 GB. Para maskotek Serce i Rozum, jeśli klient zdecyduje się na Neostradę od 2 do 20Mb/s w umowach na 12 i 24 miesiące. Nawigacja Lark przy prędkościach internetu stacjonarnego od 2 do 20 Mb/s i umowie na 24 miesiące oraz bon o wartości 100 lub 150 zł na zakupy w sklepie tanio.pl, przy zamówieniu opcji internetu stacjonarnego od 2 do 20 Mb/s, przy umowie odpowiednio na 12 oraz 24 miesiące.

Promocja dostępna jest wyłącznie przy zamówieniach poprzez ich sklep internetowy. Regulamin promocji oraz szczegóły dostępne są na stronie TP.

Czytaj więcej...

Netbook Acer za 1 zł oraz plecak i pokrowiec w TP

tp sa

Do dnia 31.12.2012 trwa promocja na Neostradę wraz z netbookiem Acer Aspire One D257. Dostępna jest ona dla wszystkich nowych jak i obecnych klientów, którym kończy się umowa na internet stacjonarny Neostrada w TP. W przypadku zdecydowania się na internet stacjonarny z TP klient ma możliwość otrzymania za 1 zł dziesięcio calowego netbooka firmy Acer wraz z plecakiem i pokrowcem.

Promocja obejmuje wszystkie prędkości Neostrady od 2 do 20 Mb/s lecz tylko z umową na 24 miesiące. Ceny abonamentu wahają się w zakresie od 89 zł za internet 2 Mb/s do 104 zł za 20 Mb/s. Szczegóły promocji na stronie TP.

Czytaj więcej...