Mini recenzja HTC Flyer

Przeczytaj naszą recenzję tabletu HTC Flyer. Dobry tablet na systemie Android w ciekawej cenie. Dostępny w większości sieci w taryfach mobilnego internetu
czytaj więcej..

Login / RejestracjaLogowanie
Rejestracja

Polub naszą stronę

Najnowsze na forum

BŁĄD: mod_kunenalatest: Musi być zainstalowana Kunena 1.7 (lub póżniejsza) w Twoim systemie!

LTE w Plusie - jaki jest jego zasięg?

LTE w Plus - zasięg

Większość zainteresowanych mobilnym internetem, na pewno zdążyła już zauważyć reklamy sieci Plus, mówiące o internecie LTE. Jest to nowa, bardzo szybka technologia umożliwiająca transfery danych z przepustowością, aż do 100 Mb/s. Usługa ta została uruchomiona pod koniec listopada tego roku. LTE dostępne jest już w ponad tysiąc trzystu miejscowościach na terenie całej Polski, oczywiście na starcie objęte zostały nią większe miasta takie jak: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kraków, Lublin, Białystok, Łódź czy większość miast Górnego Śląska. Zasięg LTE ma być poszerzany i w przyszłości ma obejmować większość mieszkańców naszego kraju. Już dziś dostępny jest także w mniejszych miejscowościach jak Szczawno Zdrój , czy Kazimierz Dolny. Pełną mapkę zasięgu można zobaczyć w rozwinięciu newsa.

Czytaj więcej...

Plus - świąteczna oferta Smartphonowa

Dzięki nowej ofercie Plus nowi klienci mają możliwość podpisana bardzo atrakcyjnej umowy abonamentowej na mobilny internet w smartphonie. Pierwszą ważną rzeczą jest pakiet Internet Non-Stop, który oferuje bardzo atrakcyjne pakiety limitu danych zależne od wysokości abonamentu. Limity wahają się w przedziale od 200 MB przy najniższym abonamencie aż do 4GB przy najwyższym, co pozwala na swobodne surfowanie po sieci także poza zasięgiem stref WiFi. Asem w rękawie tej promocji okazuje się jednak to, że klient płaci tylko za jedną minutę rozmowy do Plus, Orange, T-Mobile, Cyfrowy Polsat oraz na telefony stacjonarne bez względu na długość połączenia. Wisienką na torcie mają być niższe ceny smartphonów, w porównaniu do innych ofert tej sieci. Oferta wydaje się być atrakcyjna dla każdego użytkownika mobilnego internetu w komórce. Szczegóły promocji na stronie internetowej sieci Plus.

Czytaj więcej...

7 dni mobilnego internetu na próbę w Plusie

Plus mibilny internet

Nowa promocja Plusa, „Internet na próbę” daje możliwość testowania internetu mobilnego przez 7 dni. Jeśli z jakiegoś powodu postanowisz zrezygnować z oferty , masz możliwość oddania modemu i otrzymania zwrotu pieniędzy za jego zakup. Nie zapłacisz również kary za rezygnację z umowy.

W promocyjnej ofercie internetu mobilnego w Plusie zapłacisz tylko 35 zł za prędkość transmisji do 21 Mb/s. W ofercie dostępnych jest 6 modemów do wyboru – każdy od złotówki. Jeśli zdecydujesz się pozostać przy tym abonamencie i zatrzymać modem, otrzymasz dodatkowo program antywirusowy Kaspersky® Internet Security 2012 z pełną licencją na dwa lata za jedyne 1,23 zł.

Regulamin oraz szczegóły promocji znajdziesz na stronie www.plus.pl

Czytaj więcej...