Mini recenzja HTC Flyer

Przeczytaj naszą recenzję tabletu HTC Flyer. Dobry tablet na systemie Android w ciekawej cenie. Dostępny w większości sieci w taryfach mobilnego internetu
czytaj więcej..

Login / RejestracjaLogowanie
Rejestracja

Polub naszą stronę

Najnowsze na forum

BŁĄD: mod_kunenalatest: Musi być zainstalowana Kunena 1.7 (lub póżniejsza) w Twoim systemie!

LTE w Plusie - jaki jest jego zasięg?

LTE w Plus - zasięg

Większość zainteresowanych mobilnym internetem, na pewno zdążyła już zauważyć reklamy sieci Plus, mówiące o internecie LTE. Jest to nowa, bardzo szybka technologia umożliwiająca transfery danych z przepustowością, aż do 100 Mb/s. Usługa ta została uruchomiona pod koniec listopada tego roku. LTE dostępne jest już w ponad tysiąc trzystu miejscowościach na terenie całej Polski, oczywiście na starcie objęte zostały nią większe miasta takie jak: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kraków, Lublin, Białystok, Łódź czy większość miast Górnego Śląska. Zasięg LTE ma być poszerzany i w przyszłości ma obejmować większość mieszkańców naszego kraju. Już dziś dostępny jest także w mniejszych miejscowościach jak Szczawno Zdrój , czy Kazimierz Dolny. Pełną mapkę zasięgu można zobaczyć w rozwinięciu newsa.

Mapka zasięgu LTE w Plusie

LTE, czyli Long Term Evolution w sieci Plus swoim zasięgiem obejmuje 22% mieszkańców Polski. Porównując to do poprzedniej technologii HSPA, która dociera do 99% mieszkańców wydaje się, że jest to niewiele. Należy jednak podkreślić, że usługa ta dostępna jest dopiero od miesiąca, a patrząc się z tej perspektywy, widać że sieć Plus zrobiła milowy krok w kierunku bardzo szybkiego mobilnego internetu, który w przyszłości może stać się dobrą alternatywą dla internetu stacjonarnego. LTE w naszym kraju dostępne jest w dwóch sieciach, a są nimi Plus i Cyfrowy Polsat. Poza granicami Polski, LTE oferowane jest w takich krajach jak: USA, Korea Południowa, Szwajcaria, Norwegia, Japonia, Finlandia czy Szwecja. Maksymalna przepustowość LTE wynosi 300 Mb/s download i 50 Mb/s upload. Dla porównania HSPA+ oferuje „tylko” 14 Mb/s downloadu i 5,7 MB/s uploadu. Opóźnienie LTE ma wynosić poniżej 10ms, co jest bardzo dobrym wynikiem, porównywalnym z internetem stacjonarnym. Ceny ofert abonamentowy objęte szybkością LTE w Plusie można sprawdzić w naszej porównywarce ofert mobilnego internetu.

 

Kredit trotz Schufa | Ipad mit Vertrag | Handy mit Laptop | Reklama Strzelin