Mini recenzja HTC Flyer

Przeczytaj naszą recenzję tabletu HTC Flyer. Dobry tablet na systemie Android w ciekawej cenie. Dostępny w większości sieci w taryfach mobilnego internetu
czytaj więcej..

Login / RejestracjaLogowanie
Rejestracja

Polub naszą stronę

Najnowsze na forum

BŁĄD: mod_kunenalatest: Musi być zainstalowana Kunena 1.7 (lub póżniejsza) w Twoim systemie!

Mobilny internet w Netii

Netia jako jeden z głównych dostawców internetu i telefonii w Polsce, poszerzyła ostatnio swoją ofertę mobilnego internetu. Dzięki współpracy z siecią Play, mobilny internet w Netii oferuje ten sam zasięg co popularny dostawca usług mobilnych w kolorach fioletu. Wbrew powszechnej opinii, z którą firma Play walczy za pomocą reklam z Kubą W., zasięg jest bardzo dobry. Tak więc przyszły klient Play lub Netii nie powinien się o to w ogóle obawiać. W ofercie firma Netia przygotowała 4 pakiety, które różnią się nie tylko wielkością dostępnego transferu ale także i jego prędkością. Dwa tańsze po 34,90 zł i 44,90 oferują stałą prędkość wysokości 1MB/s , pozostałe dwa droższe oferują 10 GB i 20 GB transferu danych przy prędkościach sięgających 4MB/s. Nie jest to prędkość powalająca i odpowiada dolnej granicy prędkości internetów stacjonarnych, jednak na potrzeby normalnego surfowania w trasie zupełnie wystarczająca.

Internet mobilny w Netii umożliwia swobodne surfowanie w internecie, gdziekolwiek znajduje się klient i akurat tego potrzebuje. Oferowana prędkość jak u każdego operatora realizowana jest w miarę możliwości technicznych i zasięgu sieci, prędkość przesyłu danych zależna jest od obciążenia najbliższej stacji nadawczej, siły sygnału czy maksymalnej prędkości obsługiwanej przez modem mobilnego internetu. W zestawie przyszły klient otrzymuje dostęp do internetu mobilnego, pakiet antywirusowy, wirtualny dysk oraz modem UMTS/HSDPA.

Szczegóły całej oferty na stronie Netia.pl


 

Kredit trotz Schufa | Ipad mit Vertrag | Handy mit Laptop | Reklama Strzelin