Mini recenzja HTC Flyer

Przeczytaj naszą recenzję tabletu HTC Flyer. Dobry tablet na systemie Android w ciekawej cenie. Dostępny w większości sieci w taryfach mobilnego internetu
czytaj więcej..

Login / RejestracjaLogowanie
Rejestracja

Polub naszą stronę

Najnowsze na forum

BŁĄD: mod_kunenalatest: Musi być zainstalowana Kunena 1.7 (lub póżniejsza) w Twoim systemie!

Wygraj bilety na Euro 2012 w Orange - ostanie dni

Bilety

Przypominamy, że jeszcze tylko kilka dni obowiązywać będzie promocja, w której klienci Orange mogą wygrać bilety na święto piłki nożnej jaką będzie Euro 2012 w Polsce.Wszyscy, którzy do 31 grudnia tego roku, zakupią dowolny produkt Orange np. mobilny internet lub jeden z produktów multimedialnych na stronie www.2012orange.pl, mają szansę na wygranie biletu na mecz Mistrzostw Europy 2012.

Czytaj więcej w rozwinięciu newsa

„Schowane“ gadżety w sklepie internetowym Orange

Sieć Orange posiada bogatą ofertę urządzeń, które są do nabycia wraz z abonamentem mobilnego internetu poprzez ich sklep internetowy. Niestety jak się okazuje nie jest to tak oczywiste i mniej dociekliwi klienci mogą nie zauważyć większości z tych urządzeń, a jest co kupować. Oferta jest naprawdę bogata i klient, który jest zdecydowany na zakup mobilnego internetu, ma do wyboru takie tablety jak Apple iPad 2 w trzech wersjach, Asus Transformer, HTC Flyer czy netbooki firm HP i Samsung.

Czytaj więcej...

3 wersje iPad 2 w ofercie mobilnego internetu Orange

iPad 2, czyli najnowszy tablet firmy Apple dostępny jest w 3 wersjach w Orange, odpowiednio 16 GB, 32 GB oraz 64 GB. Najtańszy iPad dostępny jest już od złotówki, w taryfie mobilnego internetu Orange Free 159,90 zł miesięcznie przez okres 24 miesięcy. W najniższym abonamencie mobilnego internetu, który wynosi 99 zł miesięcznie to samo urządzenie dostepne jest za 1199 zł, przy obowiązywaniu umowy przez 24 miesiące.

iPad 2 najnowsze dziecko firmy Apple wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor A5 co umożliwia mu szybsza pracę niż jego poprzednik. Jest także smuklejszy i lżejszy niż jego starszy brat iPad. Bateria w iPadzie trzyma około 10 godzin. iPad 2 pozwala także na wygodnie przeglądanie stron internetowych, sprawdzanie poczy email czy oglądanie filmów.

Czytaj więcej...