Mini recenzja HTC Flyer

Przeczytaj naszą recenzję tabletu HTC Flyer. Dobry tablet na systemie Android w ciekawej cenie. Dostępny w większości sieci w taryfach mobilnego internetu
czytaj więcej..

Login / RejestracjaLogowanie
Rejestracja

Polub naszą stronę

Najnowsze na forum

BŁĄD: mod_kunenalatest: Musi być zainstalowana Kunena 1.7 (lub póżniejsza) w Twoim systemie!

Formuła 4.0 w Play

Formuła 4.0 w Play

Pomimo, że bezpośrednio oferta ta nie ma wiele wspólnego z mobilnym internetem, grzechem byłoby o niej nie napisać na naszej stronie. W ostatnim dniu marca sieć Play wystartowała z nową ofertą abonamentową o nazwie Formuła 4.0. Nazwa jest tajemnicza, ale oferta bardzo prosta i korzystna, każda osoba która zdecyduje się na ten abonament w Play będzie mogła dzwonić i smsować do wszystkich sieci bez limitów. W Formule 4.0 dostępne jest 5 różnych opcji, które różnią się wysokością abonamentu i dostępnością telefonów. W najniższej opcji Super Formuły 79 zł nie dostaniemy żadnego telefonu, oferty z nimi zaczynają się przy wyższych abonamentach. W zamian Play przygotowało bezpłatny dostęp do takich portali jak Onet, Facebook czy Nk. Druga oferta, w której Play przygotowało dla nas tylko kartę SIM to opcja za 99 zł gdzie czeka na nas dodatkowo 2GB transferu na potrzeby mobilnego surfowania.

Czytaj więcej...

PlayStation Vita 3G w Play

Play na swoim blogu ogłosił niedawno, że zostanie dystrybutorem nowej przenośnej konsoli Sony PlayStation Vita z modułem 3G. Konsolę będzie można nabyć w ramach trzech różnych abonamentów w tym: w jednym abonamencie mobilnego internetu, dwóch abonamentach telefonicznych, a również w sprzedaży bezpośredniej bez zobowiązań. Operator Play przygotował wraz z Sony CEP specjalną promocję, w której każda osoba, która kupi PlayStation Vita wraz z kartą SIM tej sieci i pozostanie w niej przez 3 miesiące, otrzyma grę Wipeout 2048. Oferta skierowana jest także dla osób, zdecydowanych przenieść ofertę „na kartę” na dowolny abonament mobilnego internetu Play Online. PlayStation Vita wraz z mobilnym internetem to ciekawy pomysł. Granie w w multiplayera gdziekolwiek się jest skusi pewnie nie jednego zapalonego gracza. Vita zapewni także obsługę portali społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter, to na nich gracz będzie mógł pochwalić się najnowszymi osiągnięciami w graniu. Całkiem na wzór starszego brata konsoli PS3. PlayStation Vita wraz z abonamentem mobilnego internetu dostępna będzie już od złotówki w pakietach All Inclusive MAX. Premiera konsoli przypada na 22.02.2012 roku, czyli już za 2 dni.

Czytaj więcej...

Wyprzedaże w Play Online

Play Online

Sieć Play zorganizowała przeceny sprzętu w niektórych ofertach abonamentowych mobilnego internetu. Do największych obniżek można zaliczyć nową cenę tabletu ZTE Light, którego cena zmniejszyła się aż o 100zł w abonamencie Play Online 69. Light to budżetowy tablet firmy ZTE, pracujący na systemie Android 2.2. Posiada on ekran wielkości 7 cali i wyposażony jest w 600 MHz procesor firmy Qualcomm. Choć wydaje się, że taki procesor to za mało, tablet chodzi płynnie i nadaje się idealnie do surfowania, czy to za pomocą mobilnego internetu, czy wbudowanego modemu WiFi. Urządzenie to może pochwalić się baterią, która w trybie czuwania wytrzymywać ma aż do 20 dni. Tablet ten posiada wbudowany telefon, jest więc wszechstronnym urządzeniem dla osób, które nie chcą wydawać majątku na iPada czy Samsunga Galaxy, a chcą surfować mobilnie po internecie.

Czytaj więcej...

Play - akcesoria i inne gadżety w sklepie internetowym

Play

Choć już nie tak reklamowana jak jeszcze jakiś czas temu oferta Play, zawierająca konsolę PlayStation 3 dostępna jest na stronie Play w dalszym ciągu. Klikając w zakładkę Telefony i Modemy, możemy zamiast telefonu wybrać sobie konsolę firmy Sony. Jest to dobra oferta dla osób które nie chcą zmieniać swojego urządzenia do którego zdążyli się przyzwyczaić lub kupili swój wymarzony telefon poza abonamentem. Do wyboru mamy trzy różne wersje tej konsoli w różnych abonamentach. Idąc dalej tropem innych gadżetów dostępnych w tej sieci, można zauważyć ale też łatwo przeoczyć, sklep internetowy Play, do którego link znajduje się w górnym prawym rogu ekranu. Sieć ta oferuje w nim różne urządzenia i akcesoria do swoich telefonów, od słuchawek Bluetooth, po karty pamięci, ładowarki a także iPody i ozdobne naklejki na modemy mobilnego internetu. Warto do niego zajrzeć, przy składaniu następnego zamówienia.

Czytaj więcej...

Promocja Play Online mobilny internet dla studentów oraz nauczycieli.

Play oferta

Sieć GSM Play przygotowała dla studentów oraz nauczycieli specjalną promocję mobilnego internetu. W promocji dostępne są oferty abonamentowe od 39 do 99 zł, które posiadają od 3 GB do 35 GB limitu danych w Play online dla studentów, klient może otrzymać takie bonusy jak: pierwszy miesiąc za darmo, krótszą umowę na 12 miesięcy czy darmowy dostęp do wybranych portali społecznościowych. Jednak do najciekawszych opcji w tej promocji należą: nielimitowany transfer danych w godzinach od 24:00 do 09:00 oraz 25% zniżki na podręczniki akademickie PWN, w wybranych księgarniach. W promocji tej dostępne jest 10 modemów USB takich firm jak ZTE czy Huawei. Więcej o tej ofercie mobilnego internetu na stronie Play.

Czytaj więcej...