Mini recenzja HTC Flyer

Przeczytaj naszą recenzję tabletu HTC Flyer. Dobry tablet na systemie Android w ciekawej cenie. Dostępny w większości sieci w taryfach mobilnego internetu
czytaj więcej..

Login / RejestracjaLogowanie
Rejestracja

Polub naszą stronę

Najnowsze na forum

BŁĄD: mod_kunenalatest: Musi być zainstalowana Kunena 1.7 (lub póżniejsza) w Twoim systemie!

Wyprzedaże w Play Online

Play Online

Sieć Play zorganizowała przeceny sprzętu w niektórych ofertach abonamentowych mobilnego internetu. Do największych obniżek można zaliczyć nową cenę tabletu ZTE Light, którego cena zmniejszyła się aż o 100zł w abonamencie Play Online 69. Light to budżetowy tablet firmy ZTE, pracujący na systemie Android 2.2. Posiada on ekran wielkości 7 cali i wyposażony jest w 600 MHz procesor firmy Qualcomm. Choć wydaje się, że taki procesor to za mało, tablet chodzi płynnie i nadaje się idealnie do surfowania, czy to za pomocą mobilnego internetu, czy wbudowanego modemu WiFi. Urządzenie to może pochwalić się baterią, która w trybie czuwania wytrzymywać ma aż do 20 dni. Tablet ten posiada wbudowany telefon, jest więc wszechstronnym urządzeniem dla osób, które nie chcą wydawać majątku na iPada czy Samsunga Galaxy, a chcą surfować mobilnie po internecie.


Taniej możemy kupić także modem mobilnego internetu Huawei, którego cena spadła do 1zł. Cena ta obowiązuje dla abonamentów Play Online 49, 69, 99 oraz 149 przy umowie obowiązującej przez 18 miesięcy. Przy umowach na 24 miesiące są to odpowiednio Play Online 39, 49, 69, 99, 149. Modem ten jest o tyle ciekawy, że obsługuje technologie UMTS, HSDPA oraz HSDPA+. Umożliwia to surfowanie z prędkościami do 21 Mb/s, niestety sieć Play nie oferuje takiej prędkości przy swojej ofercie mobilnego internetu.


Szczegóły promocji oraz jej regulamin można przeczytać na stronie Play.

 

Kredit trotz Schufa | Ipad mit Vertrag | Handy mit Laptop | Reklama Strzelin