Mini recenzja HTC Flyer

Przeczytaj naszą recenzję tabletu HTC Flyer. Dobry tablet na systemie Android w ciekawej cenie. Dostępny w większości sieci w taryfach mobilnego internetu
czytaj więcej..

Login / RejestracjaLogowanie
Rejestracja

Polub naszą stronę

Najnowsze na forum

BŁĄD: mod_kunenalatest: Musi być zainstalowana Kunena 1.7 (lub póżniejsza) w Twoim systemie!

Formuła 4.0 w Play

Formuła 4.0 w Play

Pomimo, że bezpośrednio oferta ta nie ma wiele wspólnego z mobilnym internetem, grzechem byłoby o niej nie napisać na naszej stronie. W ostatnim dniu marca sieć Play wystartowała z nową ofertą abonamentową o nazwie Formuła 4.0. Nazwa jest tajemnicza, ale oferta bardzo prosta i korzystna, każda osoba która zdecyduje się na ten abonament w Play będzie mogła dzwonić i smsować do wszystkich sieci bez limitów. W Formule 4.0 dostępne jest 5 różnych opcji, które różnią się wysokością abonamentu i dostępnością telefonów. W najniższej opcji Super Formuły 79 zł nie dostaniemy żadnego telefonu, oferty z nimi zaczynają się przy wyższych abonamentach. W zamian Play przygotowało bezpłatny dostęp do takich portali jak Onet, Facebook czy Nk. Druga oferta, w której Play przygotowało dla nas tylko kartę SIM to opcja za 99 zł gdzie czeka na nas dodatkowo 2GB transferu na potrzeby mobilnego surfowania.

Pozostałymi ofertami są abonamenty z telefonami, dla nas jako użytkowników mobilnego internetu najbardziej interesujące są oczywiście Super Formuły ze Smartfonami. Już w Formule 99 zł dostępne są takie telefony jak działające na systemie Android - Samsung Galaxy Ace czy HTC Wildfire S . Dla bardziej wymagających osób Play przygotowało dwie ostanie opcje za 129 i 159 zł, gdzie do 2GB na mobilny internet czekają na nas takie telefony jak HTC Mozart z Windowsem 7, Samsung Galaxy SII czy bardzo ciekawa Nokia Lumia 800 od 1zł.


Szczegóły ofert z Super Formuły 4.0 znajdziecie na stronie internetowej operatora Play.

 

Kredit trotz Schufa | Ipad mit Vertrag | Handy mit Laptop | Reklama Strzelin