Mini recenzja HTC Flyer

Przeczytaj naszą recenzję tabletu HTC Flyer. Dobry tablet na systemie Android w ciekawej cenie. Dostępny w większości sieci w taryfach mobilnego internetu
czytaj więcej..

Login / RejestracjaLogowanie
Rejestracja

Polub naszą stronę

Najnowsze na forum

BŁĄD: mod_kunenalatest: Musi być zainstalowana Kunena 1.7 (lub póżniejsza) w Twoim systemie!

Nowy iPad w T-Mobile.

T-Mobile

W sklepie internetowym sieci T-Mobile pojawił się nowy iPad trzeciej generacji. Nowy iPad dostępny jest w dwóch wersjach 16 i 64 GB w ofercie mobilnego internetu Blueconnect 109, 129, 159 od złotówki. Niestety w sklepie internetowym T-Mobile do kupienia jest tylko model 16 gigabajtowy, na dodatek tylko dla stałych klientów tej sieci. Nowy iPad zaprezentowany został 7 marca tego roku, a do sprzedaży w Polsce trafił kilkanaście dni później bo już 23 marca 2012. Największymi zmianami w porównaniu do poprzednika są o wiele lepszy wyświetlacz Retina i procesor o nazwie A5X. Retina to ekran o wielkości 9.7 cali i ogromniej rozdzielczości 2048 na 1536 pikseli. Dzięki takiemu rozwiązaniowi nowy iPad proponuje obraz jakiego nie ma w tej chwili żaden inny tablet na rynku. Zwiększenie rozdzielczości ekranu bez utraty płynności działania nowego iPada możliwe było dzięki wprowadzeniu procesora A5X, który jest czterordzeniową wersją A5 z iPad 2. Nowy tablet firmy Apple wyposażony został także w 5 megapikselową kamerę iSight, która jest w stanie nagrywać filmy w jakości HD i rozdzielczości 1080p.


Szczegóły oferty iPad wraz z mobilnym internetem w T-Mobile na stronie operatora.

Czytaj więcej...

50% rabatu na abonament mobilnego internetu w T-Mobile.

T-Mobile

T-Mobile wystartowało nową promocję na mobilny internet wraz z modemem. Każdy nowy klient, który zdecyduje się zawrzeć umowę na warunkach promocyjnych otrzyma zniżkę na abonament wysokości 50% przez pierwsze 3 miesiące oraz grę PC w prezencie. Do wyboru dostępne są trzy gry na komputery osobiste, są nimi Fifa 12, Need for Speed: The Run oraz Lego Harry Potter. Promocja dostępna jest wyłącznie dla mobilnego internetu z modemem Huawei E353 oraz abonamentach od 39 do 79 zł. Do promocji można dobrać usługę „Blueconnect Noc”, która umożliwia swobodne surfowanie po sieci w godzinach od północy do dziewiątej rano bez limitów danych. Szczegóły oferty oraz jej regulamin można znaleźć na stronie T-Mobile.pl.

Czytaj więcej...

T-Mobile Blueconnect z dodatkowymi GB przez internet

Ostatnie tygodnie promocji w T-Mobile. Specjalna oferta mobilnego internetu dla przedłużających umowę dostępna jest tylko przez sklep internetowy tej sieci. Na klientów zdecydowanych na taki krok czekają dodatkowe gigabajty oraz zniżki na abonament. Ilość gratisowego transferu zależna jest od wysokości oferty, na którą zdecyduje się klient tej sieci. „Bonusem”, jak nazywa ten gratis T-Mobile, objęte są wszystkie oferty mobilnego internetu z modemem oraz jedna oferta bez urządzenia.

Czytaj więcej o tej promocji...

Blueconnect z laptopem Acer na święta, gra Fifa 2012 w pakiecie

Bluconect + Fifa12

Zgodnie z panującymi trendami, sieci GSM przygotowują specjalne promocje świąteczne, aby uatrakcyjnić swoją ofertę. Nie inaczej T-Mobile, który proponuje wszystkim swoim obecnym jak i nowym klientom, laptopa Acer Aspire 5755G wraz z grą Fifa 2012 w wybranych taryfach mobilnego internetu Blueconnect. Obecni klienci T-Mobile mogą mieć podwójny powód do radości, ponieważ dla nich oprócz wspomnianego laptopa i gry, sieć proponuje zniżki na abonament w wysokości 10 zł miesięcznie. Promocja obowiązuje w ofertach Blueconnect 99 oraz Blueconnect 119, obecni klienci przy wspomnianych zniżkach mogą liczyć na abonamenty w wysokości 89 zł oraz odpowiednio 109zł miesięcznie. Szczegóły i regulamin promocji dostępne są na stronie T-Mobile. Niestety oferta ta dostępna jest tylko w salonach sprzedaży T-Mobile, o wygodnym zamawianiu przez internet można więc zapomnieć.

Czytaj więcej...

T-Mobile daje 50% zniżki na wybrane pakiety mobilnego internetu

T-Mobile stara się zachęcić do zakupów na swojej stronie internetowej t-mobile.pl. Dzięki zakupom poprzez sklep internetowy tej firmy otrzymamy 50 % zniżki na wybrane abonamenty przez pierwsze pół roku obowiązywania umowy. W ofercie mobilnego internetu Bluconnect mamy do wyboru 5 taryf w zależności od limitów transmisji danych. W najniższej cenie 39 zł otrzymamy 2 GB, 4 GB za 49 zł miesięcznego abonamentu, a za największy możliwy transfer 20 GB zapłacimy 99 zł miesięcznie.

Promocja obejmuje tylko dwa pakiety mobilnego internetu o limitach 8 i 15 GB, zamawiając któryś z nich w sklepie internetowym T-mobile.pl, zapłacimy za abonament przez pierwsze pół roku kolejno 29,50 zł i 39,50 zł. Oszczędzimy tym sposobem połowę kwoty abonamentowej w stosunku do normalnej ceny tych pakietów, wynoszących 59 i 79 zł za te taryfy.

Czytaj więcej...