Mini recenzja HTC Flyer

Przeczytaj naszą recenzję tabletu HTC Flyer. Dobry tablet na systemie Android w ciekawej cenie. Dostępny w większości sieci w taryfach mobilnego internetu
czytaj więcej..

Login / RejestracjaLogowanie
Rejestracja

Polub naszą stronę

Najnowsze na forum

BŁĄD: mod_kunenalatest: Musi być zainstalowana Kunena 1.7 (lub póżniejsza) w Twoim systemie!

T-Mobile Blueconnect z dodatkowymi GB przez internet

Ostatnie tygodnie promocji w T-Mobile. Specjalna oferta mobilnego internetu dla przedłużających umowę dostępna jest tylko przez sklep internetowy tej sieci. Na klientów zdecydowanych na taki krok czekają dodatkowe gigabajty oraz zniżki na abonament. Ilość gratisowego transferu zależna jest od wysokości oferty, na którą zdecyduje się klient tej sieci. „Bonusem”, jak nazywa ten gratis T-Mobile, objęte są wszystkie oferty mobilnego internetu z modemem oraz jedna oferta bez urządzenia.

Bonus dostaniemy w ofertach:

Blueconnect 39, 49, 59, 79 – odpowiednio bonus wysokości 1 GB transferu
Blueconnect 99 – bonus wysokości 5 GB transferu danych


Dodatkową zachętą mają być zniżki na abonament wysokości 10 zł miesięcznie na 4 z pięciu ofert mobilnego internetu. Promocją ta nie została objęta jedynie najniższa oferta, której miesięczny abonament wynosi 39 zł. W tej sytuacji opcja Blueconnect 49 oferuje o 2 GB więcej za tą samą cenę, a kupno najniższego abonamentu jest nieopłacalne.


Od jakiegoś czasu T-Mobile oferuje opcję „Blueconnect Noc”. Oferta wycelowana jest w klientów, którzy chętnie ściągają różne pliki z sieci. Usługa ta kosztuje 9,08 zł miesięcznie i umożliwia surfowanie po sieci i ściąganie plików bez limitów od godziny 24 do 9 rano.


Szczegóły promocji mobilnego internetu na stronie T-Mobile. Oferta dostępna tylko przez internet, dla przedłużających usługi.

 

Kredit trotz Schufa | Ipad mit Vertrag | Handy mit Laptop | Reklama Strzelin