Mini recenzja HTC Flyer

Przeczytaj naszą recenzję tabletu HTC Flyer. Dobry tablet na systemie Android w ciekawej cenie. Dostępny w większości sieci w taryfach mobilnego internetu
czytaj więcej..

Rejestracja

Logowanie
Rejestracja

Regulamin

Regulamin

1.

Właścicielem strony internetowej, zwanej dalej Portalem, jest firma Zuczkowski Media Design Solutions z siedzibą: ul. Piłsudskiego 12a/3, 57-100 Strzelin, zwana dalej Właścicielem. Niniejszy regulamin został opublikowany na stronie Portalu. Właściciel zastrzega sobie jego zmianę w dowolnym momencie w przyszłości, zmiany te wchodzą w życie z chwilą opublikowania zmienionego Regulaminu.

2.

Użytkownicy Portalu zobowiązują się do korzystania z wszelkich prezentowanych w nim treści wyłącznie w zakresie osobistego użytku. Wykorzystywanie treści Portalu do celów komercyjnych wymaga uprzedniej pisemnej zgody Właściciela Portalu. Kopiowanie, publiczne odtwarzanie oraz wprowadzanie zmian jest zabronione bez uprzedniej pisemnej zgody Właściciela Portalu mobilnyinternet.com

3.

Właściciel zastrzega sobie prawo do decydowania o zawartości Portalu oraz o dokonywanych w nim zmianach i modyfikacjach bez uprzedzenia Użytkowników Portalu.

4.

Wszelkie materiały publikowane na Portalu są własnością Właściciela oraz zostały obięte prawami autorskimi. Powielanie tych materiałów bez zgody Właściciela jest nielegalne. Każdy zarejestrowany użytkownik odpowiada sam za legalność i prawa autorskie umieszczanych przez siebie treści zarówno na Portalu jak i Forum, które jest jego częścią.

5.

Portal mobilnyinternet.com respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych. Administratorem danych osobowych zarejestrowanych użytkowników Portalu jest Właściciel Portalu mobilnyinternet.com

6.

Użytkownik, który podjął decyzję o rejestracji i zarejestrował konto na Portalu wyraża zgodę na otrzymywanie informacji o ofercie Właściciela, nowościach Portalu i informacjach podmiotów z nim współpracujących. Wyraża także zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze reklamowym, informacyjnym oraz promocyjnym. Wyraża zgodę na otrzymywanie newsletterów na skrzynkę email. Właściciel Portalu zastrzega sobie prawo do wyświetlania reklam towarów i usług na Portalu.

7.

Użytkownik zapewnia, że będzie korzystał z Portalu wyłącznie w sposób zgodny z obowiązującym prawem, dobrymi obyczajami współżycia społecznego jak i w poszanowaniu dla praw własności intelektualnej Właściciela oraz innych Użytkowników portalu.

8.

Właściciel stara się sprawdzać treści zamieszczane przez zarejestrowanych Użytkowników, nie ponosi odpowiedzialności ani za ich jakość, legalność, prawdziwość czy rzetelność. Opinie i treści zamieszczane przez zarejestrowanych użytkowników nie są równoznaczne ze stanowiskiem Właściciela Portalu.

9.

Niezarejestrowani użytkownicy Portalu nie mają prawa publikować żadnych treści ani opinii na łamach Portalu.

10.

Zarejestrowanym użytkownikom Portalu zabronione jest publikowanie treści zawierającej pornografię, treści sprzecznych z prawem, treści obraźliwych dla użytkowników portalu, zawierających treści o charakterze reklamowym. Zabronione jest publikowanie informacji reklamowych na Portalu jak i jego Forum. Zabrania się obrażania innych użytkowników portalu.

12.

Nieprzestrzeganie Regulaminu może skutkować usunięciem konta użytkownika lub zablokowaniem jego zarówno na czas określony jak i nieokreślony.

12.

Zablokowanym użytkownikom zabrania się rejestracji nowych kont na Portalu. Konta takie będą kasowane bez uprzedzenia.

13.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za zakłócenia w funkcjonowaniu Portalu.

14.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych użytkowników, w tym ich kont zarejestrowanych na Portalu.

15.

Właściciel Portalu zastrzega sobie prawo do wyłączenia Portalu bez wcześniejszego uprzedznie jego użytkowników oraz bez podawania przyczyn wyłączenia Portalu.

16.

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych zarejestrowany użytkownik Portalu ma prawo wglądu do swoich danych osobowych lub ich usunięcia. Prośba o ich udostępnienie musi być pisemna. Prośba o usunięcie danych zarejestrowanego użytkownika musi zostać wysłana pisemnie na adres siedziby firmy Zuczkowski Media Design Solutions, czyli właściciela strony internetowej lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .

17.

Korzystanie z Portalu oznacza zgodę na warunki opisane w Regulaminie.

18.

Objaśnienie do regulaminu: - Portal Portal internetowy www.mobilnyinternet.com stworzony przez Zuczkowski Media Design Solutions, umożliwiający użytkownikom korzystanie z informacji opracowanych przez Zuczkowski Media Design Solutions, i lub jej partnerów. - Użytkownik Każda osoba, która korzysta w jakikolwiek sposób z Portalu - Użytkownik zarejestrowany To osoba, która zarejestrowała i aktywowała konto na Portalu - Właściciel Zuczkowski Media Design Solutions - Regulamin Regulamin korzystania z Serwisu www.mobilnyinternet.com - Forum Umożliwia użytkownikom tworzenie tematów i dyskusję między użytkownikami -Redaktorzy Osoby zarządzające treścią serwisu mobilnyinternet.com. Osoby te mają prawo do upominania oraz blokowania zarejestrowanych kont użytkowników. Osoby te moga także usuwać treści i materiały zamieszczone przez użytkowników Portalu

Rejestrując się w serwisie www.mobilnyinternet.com, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zmianami) w celach statystycznych i marketingowych na potrzeby firmy Zuczkowski Media Design Solutions, z siedzibą, ul. Piłsudskiego 12a/3, 57-100 Strzelin.

Wyrażam także zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od Zuczkowski Media Design Solutions, z siedzibą, ul. Piłsudskiego 12a/3, 57-100 Strzelin, oraz ich partnerów.