Mini recenzja HTC Flyer

Przeczytaj naszą recenzję tabletu HTC Flyer. Dobry tablet na systemie Android w ciekawej cenie. Dostępny w większości sieci w taryfach mobilnego internetu
czytaj więcej..

Login / RejestracjaLogowanie
Rejestracja

Polub naszą stronę

Najnowsze na forum

BŁĄD: mod_kunenalatest: Musi być zainstalowana Kunena 1.7 (lub póżniejsza) w Twoim systemie!

Szukaj na forum

ERROR: mod_kunenalatest: Kunena 1.7 (or later) is not installed on your system!

iPhone - Foxconn planuje otwarcie nowej fabryki i zwiększenie produkcji

Galyxy tab

Foxconn, jedna z największych firm Azji, planuje kolejny krok w celu zwiększenia produkcji smartfona iPhone. Już rok po otwarciu nowej fabryki w mieście Zhengzhou w Chinach, firma zamierza wybudować następną. Nowa fabryka iPhone'a ma zwiększyć moce produkcyjne Parku Technologicznego Foxconn, znajdującego się w tym samym miejscu. Koszt całkowitej inwestycji opiewać ma na ponad 1,1 miliarda dolarów.Szacowany dochód ze sprzedaży urządzeń i podzespołów elektronicznych wynosić ma 20 miliardów dolarów, już w pierwszym roku jej funkcjonowania. Zakończenie budowy nastąpić ma jeszcze w 2012 roku. Firmie Foxconn najwyraźniej się spieszy, ponieważ w grudniu 2011 roku fabryka, która powstała rok wcześniej osiągnęła prawie maksymalne moce produkcyjne. Szacuje się, że Park Technologiczny, zatrudniający 130 tysięcy osób, produkuje ponad 200 tysięcy iPhonów dziennie. Nowa inwestycja ma podwoić tą liczbę.


Otwarcie nowej fabryki w centrum Chin to długofalowy plan Foxconna, który zakłada przeniesienie nieruchomości znad chińskiego wybrzeża wgląb kraju. Przeciętna płaca na technologicznie rozwiniętym wybrzeżu jest o 1/3 wyższa niż w centrum Chin. Przeniesienie fabryk umożliwi firmie obniżenie kosztów produkcji smartfonu iPhone. Chiński rząd także wspiera tą decyzję, chcąc uniknąć masowe przeprowadzki do bardziej rozwiniętych położonych nad morzem części kraju. Nowa fabryka ma zapobiec przestojom w sprzedaży iPhona, spowodowanymi jego brakami w magazynach w różnych częściach świata. Inwestycja Foxconn może także oznaczać przygotowania do produkcji iPhone 5, którego premiera oczekiwana jest na ten rok. My trzymamy kciuki, aby tym razem podczas premiery nowego iPhone nie zabrakło go w Apple Storach.


 

Kredit trotz Schufa | Ipad mit Vertrag | Handy mit Laptop | Reklama Strzelin

Sprawdź w sklepach internetowych bez abonamentu