Mini recenzja HTC Flyer

Przeczytaj naszą recenzję tabletu HTC Flyer. Dobry tablet na systemie Android w ciekawej cenie. Dostępny w większości sieci w taryfach mobilnego internetu
czytaj więcej..

Login / RejestracjaLogowanie
Rejestracja

Polub naszą stronę

Najnowsze na forum

BŁĄD: mod_kunenalatest: Musi być zainstalowana Kunena 1.7 (lub póżniejsza) w Twoim systemie!

Szukaj na forum

ERROR: mod_kunenalatest: Kunena 1.7 (or later) is not installed on your system!

Sony Xperia S pokazana na CES 2012

Nowy smartfon firmy Sony został zaprezentowany na targach CES 2012. Telefon ma być topowym modelem firmy Sony w tym roku, co widać już na pierwszy rzut oka. Jego design znacznie różni się od tego, do czego przyzwyczaiła nas jeszcze firma Sony-Ericsson. Na próżno szukać w nim większych obłości i widocznej ramki wokół wyświetlacza, które cechowały serię Xperia. Nowy telefon firmy Sony (już nie Sony-Ericsson), wygląda bardzo stylowo i elegancko. Nowy model Xperia S posiadać ma 4,3 calowy ekran od rozdzielczości 1280x720 pikseli. Ta liczba może zawstydzić sporą część, dostępnych na rynku 19 calowych monitorów do komputerów stacjonarnych. Tak upakowane piksele mają gwarantować najwyższą jakość i ostrość obrazu. Smartfon Sony Xperia S posiadać ma także złącze HDMI, umożliwiające podłączenie go do np. telewizora stojącego w salonie.


W jego wnętrzu, drzemać ma dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 Ghz, wspomagany przez 1GB pamięci RAM. Wisienką na torcie ma być 11 megapikselowy aparat fotograficzny oraz przednia kamerka, która proponować ma nagrywanie filmów i wideorozmowy w rozdzielczości 1280×720 pikseli, czyli 720p. Nowa Xperia S posiadać ma od 16 do 32 GB wbudowanej pamięci, na której zmieści się prawie wszystko co potrzebujemy w podróży. Sterować tym smartfonem ma system Android, niestety nie wiadomo na jaką jego wersję zdecyduje się Sony. My trzymamy kciuki za to aby była to wersja 4.0 a nie żadna wcześniejsza, gdyż taki krok nie zmuszałby przyszłych użytkowników do własnoręcznych aktualizacji tego OS.Sony Xperia S ukazać ma się w drugim kwartale 2012 roku, wszystko wskazuje na to że jeszcze przed wakacjami.

 

Kredit trotz Schufa | Ipad mit Vertrag | Handy mit Laptop | Reklama Strzelin

Sprawdź w sklepach internetowych bez abonamentu