Mini recenzja HTC Flyer

Przeczytaj naszą recenzję tabletu HTC Flyer. Dobry tablet na systemie Android w ciekawej cenie. Dostępny w większości sieci w taryfach mobilnego internetu
czytaj więcej..

Login / RejestracjaLogowanie
Rejestracja

Polub naszą stronę

Najnowsze na forum

BŁĄD: mod_kunenalatest: Musi być zainstalowana Kunena 1.7 (lub póżniejsza) w Twoim systemie!

Szukaj na forum

ERROR: mod_kunenalatest: Kunena 1.7 (or later) is not installed on your system!

Testuj smartfon z Orange

Orange wielkimi krokami przygotowuje się do kolejnej akcji testowania urządzeń dostępnych w swojej ofercie abonamentowej. Poprzednia edycja o nazwie „HTC Mozart z Windows Phone“ zakończyła się w grudniu zeszłego rok. Spośród wszystkich testujących Orange wylosowało 1006 szczęśliwców, którzy mogli zatrzymać za darmo testowany smartfon HTC 7 Mozart. Pod adresem testuj.orange.pl, trwa nowe głosowanie, trzeba w nim wybrać smarfon, który trafi do testów w następnej edycji tego konkursu. Aby zgłosić się do konkursu, trzeba podać swój numer telefonu oraz email.


Dodatkowym warunkiem przystąpienia do testów, jest założenie swojej wizytówki na stronie http://omnie.to/. Link referencyjny do założenia profilu otrzymujemy po rejestracji w konkursie. Bliższe zasady konkursu nie są znane, obecnie trwają zapisy. Nowy konkurs wystartować ma jeszcze w tym miesiącu. Z tego powodu nie jesteśmy w stanie określić ile smarfonów Orange wyłoży do testowania, ani co będzie nagrodą główną w tej edycji. Aby wziąć udział w testach, trzeba mieć ukończone 18 lat, założyć konto na omnie.to oraz potwierdzić swój adres email. Na uczestników testów czekać będą zapewne zadania konkursowe, bez wysiłku się więc nie obędzie. Wiadomo nie na samym użytkowaniu polegają testy, a i zwycięzców trzeba jakoś wyłonić. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na stronę sieci Orange. Regulamin konkursu powinien zostać udostępniony na portalu Orange w dniu startu konkursu.

 

Kredit trotz Schufa | Ipad mit Vertrag | Handy mit Laptop | Reklama Strzelin

Sprawdź w sklepach internetowych bez abonamentu