Mini recenzja HTC Flyer

Przeczytaj naszą recenzję tabletu HTC Flyer. Dobry tablet na systemie Android w ciekawej cenie. Dostępny w większości sieci w taryfach mobilnego internetu
czytaj więcej..

Login / RejestracjaLogowanie
Rejestracja

Polub naszą stronę

Najnowsze na forum

BŁĄD: mod_kunenalatest: Musi być zainstalowana Kunena 1.7 (lub póżniejsza) w Twoim systemie!

Szukaj na forum

ERROR: mod_kunenalatest: Kunena 1.7 (or later) is not installed on your system!

Oficjalna premiera iPad 3 w Polsce – to już jutro!

Android

Jutro magiczna data dla wszystkich osób, które czekają na Polską premierę nowego tabletu firmy Apple. Od tego piątku możliwy będzie zakup nowego iPad 3 bezpośrednio w sklepie internetowym Apple lub w sieci sklepów iSpot. Na zakup tabletu tuż po północy mogą liczyć jednak tylko klienci warszawskiego iSpotu mieszczącego się w Galerii Mokotów, tam bowiem odbędzie się nocna premiera najnowszego dzieła spod znaku nadgryzionego jabłka. Ceny tabletu wahają się w granicach od 2099 zł za najprostszy 16GB model z WiFi do 3399 zł za najlepiej wyposażoną opcję 64GB z WiFi i modemem mobilnego internetu LTE 4G.


Od swojej premiery na świecie iPad 3 sprzedał się w 3 milionach egzemplarzy, najwięcej chętnych na niego znalazło się w takich krajach jak USA, Kanada, Francja czy Niemcy. W ten piątek iPad 3 będzie miał swoją premierę w kolejnych 25 krajach na świecie, jego sprzedaż powinna się zwiększyć o kolejne kilka milionów egzemplarzy.


 

Kredit trotz Schufa | Ipad mit Vertrag | Handy mit Laptop | Reklama Strzelin

Sprawdź w sklepach internetowych bez abonamentu