Mini recenzja HTC Flyer

Przeczytaj naszą recenzję tabletu HTC Flyer. Dobry tablet na systemie Android w ciekawej cenie. Dostępny w większości sieci w taryfach mobilnego internetu
czytaj więcej..

Login / RejestracjaLogowanie
Rejestracja

Polub naszą stronę

Najnowsze na forum

BŁĄD: mod_kunenalatest: Musi być zainstalowana Kunena 1.7 (lub póżniejsza) w Twoim systemie!

Szukaj na forum

ERROR: mod_kunenalatest: Kunena 1.7 (or later) is not installed on your system!

Android goni iOS na rynku tabletów.

W 2011 roku udziały iPada w rynku zmalały, pomimo dominacji tego urządzenia na polu tabletów, system Android zabiera coraz więcej udziałów w tym rynku. Sprzedaż tabletów z systemem Android stale nabiera tempa. Przyczyniają się do tego producenci, którzy proponują coraz więcej urządzeń opartych na tym systemie operacyjnym. W zeszłym roku firma Apple wraz ze swoim drugim flagowym produktem, którym jest iPad, straciła ponad 10% globalnego rynku tabletów, podczas gdy urządzeń z systemem Android przybyło także o 10%.

Na koniec roku 2011 urządzenia z systemem Android stanowiły już 39% udziałów w rynku, urządzeń z iOS na pokładzie było 59%. Jak widać totalna dominacja iPada powoli odchodzi w zapomnienie, nie jest to jednak żaden powód do paniki w szeregach Apple. Sprzedaż iPada ma się świetnie a firma z Cupertino sprzedała 2 razy więcej tych urządzeń niż w roku 2010.

Liczby te dowodzą, że rynek tabletów się zwiększa, oczywiście z korzyścią dla ostatecznego użytkownika. Większa konkurencja oraz większa chęć kupna urządzeń z tej grupy wśród klientów, może spowodować spadek ich cen. Nie ma lepszych urządzeń do surfowania po mobilnym internecie niż tablety, a ich rozpowszechnienie, może mieć wpływ także na ceny i jakość usług samego internetu mobilnego.

 

Kredit trotz Schufa | Ipad mit Vertrag | Handy mit Laptop | Reklama Strzelin

Sprawdź w sklepach internetowych bez abonamentu