Mini recenzja HTC Flyer

Przeczytaj naszą recenzję tabletu HTC Flyer. Dobry tablet na systemie Android w ciekawej cenie. Dostępny w większości sieci w taryfach mobilnego internetu
czytaj więcej..

Login / RejestracjaLogowanie
Rejestracja

Polub naszą stronę

Najnowsze na forum

BŁĄD: mod_kunenalatest: Musi być zainstalowana Kunena 1.7 (lub póżniejsza) w Twoim systemie!

Szukaj na forum

ERROR: mod_kunenalatest: Kunena 1.7 (or later) is not installed on your system!

Galaxy Tab 2 zaprezentowany!

Nareszcie oficjalne informacje napłynęły z obozu Samsunga, od dziś możemy być pewni specyfikacji technicznej tabletu Galaxy Tab 2. Samsung także podał jego cenę, ma ona wynosić w zależności od modelu od 270 Euro wzwyż. We wnętrzu Galaxy Tab 2 czekać ma na nas 2 rdzeniowy procesor o taktowaniu 1.0 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz kamera o rozdzielczości 3 Mpix. Samsung Galaxy Tab 2, czyli idealny tablet do surfowania po mobilnym internecie, zaopatrzony będzie także w dwie wersje wielkości ekranu dotykowego. Pierwsza na rynku pojawić ma się jego wersja z ekranem o wielkości 7.0 cali, niedługo po tym planowane jest wypuszczenie wersji trochę większej bo wyposażonej w ekran o wielkości 10.1 cala. Do tabletu dołączany ma być system Android w wersji 4.0 wraz z dodatkiem w postaci nakładki firmowej Samsunga o nazwie TouchWiz.

Wisienką na trocie ma być usługa Samsung Hub z której właściciele tego sprzętu będą mogli pobierać e-booki, muzykę, filmy oraz gry. My się premiery tego nowego cacka nie możemy doczekać. Znając jakość urządzeń mobilnych firmy Samsung, surfowanie po internecie mobilnym to będzie czysta przyjemność, nie tylko dla duszy ale także dla naszych palców i oczu. Jest na co czekać, byle do premiery!

 

Kredit trotz Schufa | Ipad mit Vertrag | Handy mit Laptop | Reklama Strzelin

Sprawdź w sklepach internetowych bez abonamentu