Mini recenzja HTC Flyer

Przeczytaj naszą recenzję tabletu HTC Flyer. Dobry tablet na systemie Android w ciekawej cenie. Dostępny w większości sieci w taryfach mobilnego internetu
czytaj więcej..

Login / RejestracjaLogowanie
Rejestracja

Polub naszą stronę

Najnowsze na forum

BŁĄD: mod_kunenalatest: Musi być zainstalowana Kunena 1.7 (lub póżniejsza) w Twoim systemie!

Szukaj na forum

ERROR: mod_kunenalatest: Kunena 1.7 (or later) is not installed on your system!

Asus Transformer TF-101 - recenzja poprzednika Prime

Asus Transformer TF-101 Premiera nowego Transformer Prime i ciągły spadek cen poprzednika, zmotywowały nas do zrecenzowania starszego już pierwszego Transformera TF-101. Wyjście nowego Prime wcale nie oznacza, że jego poprzednik, nie nadaje się już do użytku, to w dalszym ciągu jedna z lepszych pozycji na rynku. Patrząc na tablet Asus TF101 Transformer Pad z jego stacją dokującą możemy łatwo go pomylić z netbookiem. Dlaczego? Otóż, Asus wpadł na genialny pomysł, aby zbudować tablet, do którego można podczepić prawdziwą klawiaturę. Dzięki temu zabiegowi wypełnił tym lukę pomiędzy netbookami, a tabletami i pokazał jaka przyszłość oczekuje tradycyjne netbooki.

Czytaj więcej...

HTC Fyler - tablet w obudowie z aluminium

HTC FlyerPrzed wakacjami tego roku po cichu ukazał się tablet firmy HTC o nazwie Flyer. Flyer, czyli po polsku „ulotka“, nie jest może największym urządzeniem tego typu na rynku, ale za to sprawia wrażenie bardzo solidnego i przemyślanego tabletu. Ma swoje wady i zalety, ale jedno bez wątpienia można stwierdzić; urządzenie to jest bardzo ciekawą propozycją na naszym rynku.

Ciąg dalszy recenzji HTC Flyer

Sprawdź w sklepach internetowych bez abonamentu