Mini recenzja HTC Flyer

Przeczytaj naszą recenzję tabletu HTC Flyer. Dobry tablet na systemie Android w ciekawej cenie. Dostępny w większości sieci w taryfach mobilnego internetu
czytaj więcej..

Login / RejestracjaLogowanie
Rejestracja

Polub naszą stronę

Najnowsze na forum

BŁĄD: mod_kunenalatest: Musi być zainstalowana Kunena 1.7 (lub póżniejsza) w Twoim systemie!

Internet stacjonarny w T-Mobile wraz z netbookiem Samsung za 1 zł

T-Mobile

Osobom chętnym na nowego 10” netbooka, lecz niechętnym zawierać umowę mobilnego internetu spieszy T-Mobile z pomocą. Operator ten przygotował specjalną promocję, w której klienci do internetu stacjonarnego mogą otrzymać netbooka Samsung N150 wraz z routerem WLAN firmy ZTE za 1 zł. Promocja ta trwa od kilku dni aż do odwołania, jednak nie dłużej niż do 30 czerwca 2012 roku. Nie trzeba się zatem spieszyć, jednak wszyscy chętni nie powinni się ociągać, ponieważ oferta może zniknąć o wiele wcześniej niż za pół roku. Jak zawsze są haczyki, oferta polega na podpisaniu umowy obowiązującej przez 36 miesięcy a i abonament na poszczególne szybkości internetu stacjonarnego jest wyższy o 10 zł zarówno dla klientów nowych, jak i przedłużających umowę stacjonarnego internetu. Wychodzi więc na to że ostatecznie za netbooka zapłacimy tylko 360 zł. To nie dużo, szczególnie gdy zajrzymy do różnych sklepów internetowych w których cena tego urządzenia oscyluje w granicach od 900 do 1000 zł i więcej. Szczegóły tej promocji oraz jej regulamin dostępne są na stronie t-mobile.pl.

Czytaj więcej...

Internet domowy z PlayStation 3 i routerem za 1 zł w T-Mobile

T-Mobile

Na stronie sieci T-Mobile od niedawna można znaleźć ofertę internetu stacjonarnego do 20 Mb/s wraz z konsolą do gier PlayStation 3 oraz routerem WiFi za złotówkę. Umowa, na którą obowiązuje oferta trwa 36 miesięcy, a jej koszt przy prędkości do 2 Mb/s to 99 zł oraz 109 zł miesięcznie przy prędkościach od 6 Mb/s do 20 Mb/s dla nowych klientów. Obecni Abonenci T-Mobile mają szanse otrzymać zniżkę wysokości 10 zł miesięcznie na te promocyjne abonamenty internetu stacjonarnego. T-Mobile oferuje także internet stacjonarny bez PS3 w cenie 69 zł miesięcznie dla prędkości 20 Mb/s. Gołym okiem widać różnicę 30 zł w wysokości miesięcznego abonamentu dla nowych klientów, w porównaniu do oferty bez PlayStation 3. Oznacza to, że za konsolę do gier i router w ostatecznym rozrachunku zapłacimy 1080 zł. To nie dużo gdyż obecna cena PlayStation waha się w okolicach 1100 – 1200 zł, a tutaj otrzymujemy jeszcze Router WiFi w komplecie.

Czytaj więcej...